Abonements

Abonements ļauj Jums ietaupīt uz noteikta procedūru skaita. Iegādājoties abonementu uz 5 procedūrām Jūs saņemat 10% atlaidi, uz 10 procedūrām 20% atlaidi. Daudzu procedūru efektivitāte palielinās veicot kursu. Abonementa derīguma termiņš ir 1 gads.

Dāvanu karte

Iepriecini radus vai draugus ar Beauty Zone Dāvanu karti.

Salona Beauty Zone dāvanu karti var noformēt gan uz noteiktu summu, gan uz konkrētu procedūru vai procedūru kompleksu. Ka arī uz tās var norādīt klienta vārdu un uzvārdu.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši.

Club One

Ar Club One karti mūsu salonā var saņemt 15% atlaidi pakalpojumiem un 10% matu professionālas kopšanas kosmētikai Paul Mitchell.

Club One ir Tallink lojālo klientu programma, kas nodrošina īpašus piedāvājumus un lieliskas priekšrocības gan uz kuģiem, gan uz sauszemes.
Klientiem tiek piedāvāta lielākā un modernākā kuģu flote Baltijas jūrā, ceļojumi dažādos jūras maršrutos, aizraujošas iepirkšanās, izklaides un atpūtas iespējas uz Tallink kuģiem. Par iegādātajiem jūras ceļojumiem un veiktajiem pirkumiem uz kuģa un Tallink Hotels viesnīcās, Club One klienti saņem bonusa punktus. Savukārt par sakrātajiem bonusa punktiem iespējams iegādāties bonusa ceļojumus. Ar Club One vienmēr izdevīgāk!


 

Turības absolventu kartes

Ar Turības absolventu karti mūsu salonā var saņemt 15% atlaidi pakalpojumiem.

Club Chic

Ar ClubChic karti mūsu salonā var saņemt 10% atlaidi pakalpojumiem.

Privilēģiju karte Club Chic, kas izveidota kopā ar žurnālu L'Officiel Latvija, palīdzēs jūsu dzīvi padarīt vēl košāku, interesantāku un ērtāku.
 

Lielska dāvana

Lieliska dāvana - ir laba iespēja pasniegt dāvanu neparastā veidā. Dāvanu karti var iegādāties elektroniski, apmeklējot www.lieliskadavana.lv, un uzreiz aizsūtīt to pa e-pastu adresātam. Kā arī dāvanu kartes var nopirkt veikalos rimi, maxima xx, prisma, t/c Domina Shopping.

Mūsu salona piedāvājumus var atrast arī dāvanu komplektos ”skaistumam un labsajūtai”.

 

 

 

 

 

MyFitness biedra karte

Ar sporta kluba MyFitness biedra karti mūsu salonā var saņemt 10% atlaidi pakalpojumiem un 15% matu professionālas kopšanas kosmētikai Paul Mitchell.