2015-10-14

Autovadītaju karte

Ļ.CIEN. KLIENTI!

Mēs jau strādājam jaunajās salona telpās, Ieriķu iela 15/2.
 

Braucot pa Ieriķu ielu, Dominas virzienā ir jāgriežas pa labi pirms zilā žoga. Piebraucot pie vārtiem ir jāpiezvana uz salona nr.67282211, lai administratore atver vārtus. Jūs varat nolikt automašīnu mūsu bezmaksas autostāvvietā. 

2015-10-02

Sabiedriska transporta karte

Braucot no centra: 18. un 23. trolejbusi un 5. autobuss
No Sarkandaugavas : 49. autobuss

Izkāpt pieturā G.Zemgala gatve. Doties atpakaļ virzienā pa Dzelzavas ielu līdz krustojumam ar G.Zemgala gatvi un pagriezties pa labi. Pa G.Zemgala gatvi jāiet taisni līdz krustojumam ar Ieriķu ielu. Uz luksofora šķērsot Ieriķu ielu un pagriezties pa labi. No krustojuma otra ēka( aiz zilās sētas) ir Ieriķu iela 15. Pa centrāliem vārtiņiem jāiet iekšā līdz divstāvu ēkai un jāiet pa labi. Ēkas beigās pagriezties pa kreisi. Uzreiz būs ieeja.


No Mežciema : 5.autobuss
No Rumbulas: ( gar Purvciemu) 49. autobuss
No Purvciema: 18., 23. trolejbusi

Izkāpt pieturā Stārķu iela. Doties atpakaļ virzienā pa Ieriķu ielu. Uz luksofora šķērsot Ieriķu ielu jāiet taisni. No krustojuma otra ēka( aiz zilās sētas) ir Ieriķu iela 15. Pa centrāliem vārtiņiem jāiet iekšā līdz divstāvu ēkai un jāiet pa labi. Ēkas beigās pagriezties pa kreisi. Uzreiz būs ieeja.

no centra: 13. un 17. trolejbusi
No Šmērļi: 16. trolejbuss

Izkāpt pieturā Ūnijas iela. Doties taisni uz priekšu līdz krustojumam ar Ieriķu ielu un jāgriežas pa labi. Jāiet līdz biroja ēkas aiz zilas sētas. Pa centrāliem vārtiņiem jāiet iekšā līdz divstāvu ēkai un jāiet pa labi. Ēkas beigās pagriezties pa kreisi. Uzreiz būs ieeja.
 

2015-06-10

Matu veidošana pēc procedūras

Pēc kosmetologa procedūras nāc uz matu veidošanu un saņem tai 50 % atlaidi.

2015-02-13

Dzimšanas un vārda dienas atlaide

Savā dzimšanas vai vārda dienā apkalpojies salonā Beauty Zone un saņem 20 % atlaidi jebkurai procedūrai. Pirms samaksas lūdzam uzrādīt administratoram personas apliecinošu dokumentu.