Lapas problēmas, kas ietekmē SEO

cilvēks uz sava datora analizē mājaslapu

SEO optimizācijas process sastāv no dažādu līmeņu procesiem. Lai sasniegtu plānotos mērķus, SEO Eksperts zinošā komanda ir izstrādājusi pakalpojumus, ko varat atrast mūsu mājaslapā – https://seoeksperts.lv/ . Skaidrs ir viens, SEO galvenais uzdevums ir nogādāt jūsu lapu pirmajās meklētāja pozīcijās. Un ja šis mērķis ir sasniegts, tad SEO strādā, vai ne? Protams, viss nav tik vienkārši un nereti rezultāti nav tik veiksmīgi kā gribētos. Tādēļ ir svarīgi zināt kas ir pie vainas, ka SEO potenciāls nedarbojas uz 100%. Tāpēc, esam apkopojuši dažas tipiskākās problēmas un veidus kā tās konstatēt.

Lapas ielādes ātrums

Viens no iemesliem kādēļ tehniskais SEO nesniedz gaidītos rezultātus, ir lapas iekšējās problēmas. Viena no izplatītākajām problēmām ir lapas ielādes ātrums vai precīzāk tā ielādējas lēnām. Ja lapas ielāde ir ilgāka par 3 sekundēm, potenciālais klients visticamāk izvēlēsies lapu pamest, līdz ar ko SEO rezultati un vērtējums tiek sabojāts. Lai pārbaudītu lapas ātrumu, iespējams izmantot bezmaksas rīku – Google PageSpeed Insights. Tas parādīs lapas ielādi un problēmas, kas būtu jālabo.

Saites, kas nedarbojas

Vēl viens iemesls, kas rada problēmas SEO rezultātiem ir lapas, kuras vairs nedarbojas vai kurās radušās problēmas. Viens no veiksmīgas SEO prakses stūrakmeņiem ir iekšējo saišu veidošana jeb ceļa no lapas uz lapu izveidošana. Un ja kāds no šiem posmiem ir sabojāts vai nedarbojas, SEO rezultāti pasliktinās. Šīs problēmas speciālisti var atklāt veicot lapas auditu vai izmantojot kādu no tiešsaistē pieejamajiem rīkiem, kas norādīs uz problemātiskajām saitēm.

Mobīlo ierīču lapu optimizācija

Šobrīd, veidojot un uzlabojot mājaslapu, primāri vajadzētu koncentrēties uz to kā lapa strādā izmantojot viedierīces – telefonus un planšetes Bet joprojām daudzi par to aizmirst. Lai sniegtu klientiem vislabāko pieredzi un tostarp sasniegtu labākos SEO rezultātus, mobilajai lapai jāstrādā tik pat labi kā mājaslapai, ko atveram no datora. Arī šo vajadzētu iekļaut lapas optimizācijas plānā.

Ja arī jūs vēlaties uzlabot savas mājaslapas SEO  un sasniegt augstākās pozīcijas meklētāja rezultātos, sazinieties ar SEO Eksperts profesionāļu komandu. Mēs ne tikai ieteiksim kā rīkoties, bet piedāvāsim plaša klāsta pakalpojumus, izvirzīto mērķu sasniegšanai. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā – https://seoeksperts.lv/.

Varbūt tev patiks arī šis...