Jutājumi par saderināšanās gredzena izvēli

vieni no skaistākajiem saderināšanās gredzeniem

Saderināšanās ir nopietns solis, kuru kādā dzīves mirklī grib spert teju katrs cilvēks. Lai arī katru dienu bildinājumus izsaka tūkstošiem cilvēku, katram šis process vienalga ir satraucošs un jautājumu pilns. Kādu gredzenu izvēlēties, kādam izmēram ir jābūt? Šie un kaudze citu jautājumu ir galvā cilvēkiem, kas ir izlēmuši spert šo skaisto un nozīmīgo soli. Šajā rakstā Juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentins” (https://gredzentins.lv/lv/) atbildēsim uz dažiem no populārākajiem jautājumiem par saderināšanās gredzeniem.

Kā zināt īsto gredzena izmēru?

Nereti gadās situācijas, kad vīrietis atnāk uz juvelierizstrādājumu veikalu ar mērķi nopirkt saderināšanās gredzenu, taču uz jautājumu par topošās līgavas pirksta izmēru viņam nav atbildes. Lai tāda situācija nerastos, savlaicīgi vajag uzzināt gredzena izmēru. Lai to izdarītu, jūs varat pajautāt padomu kādai līgavas draudzenei vai mātei. Kāda no viņām noteikti zinās atbildi. Ja šāds variants nepastāv, tad jūs “pa kluso” līdzi uz veikalu varat paņemt kādu no jūsu otrās pusītes jau esošā gredzena. Tikai ņemiet vērā, ka katram pirkstam ir atšķirīgs izmērs. Arī tas nesniegs 100% garantiju, ka gredzena izmērs būs īstais. Taču arī tādās situācijās ir risinājums. Parasti gredzena izmēru pēc nopirkšanas var arī mainīt – padarīt lielāku vai mazāku. Tāpēc, ja pēc jāvārda teikšanas izrādās, ka gredzens tomēr neder, situācija ir viegli labojama!

Kādu gredzenu izvēlēties?

Šeit ir jāņem vērā dažādi faktori. No sākuma ir jāizvēlas materiāls. Parasti ir pieņemts, ka saderināšanas gredzeni ir no zelta. Taču ir arī cilvēki, kuriem labāk patīk sudrabs.

Jums būtu jāņem vērā tas, kādas rotas ikdienā izvēlās jūsu partneris. Paskatieties, vai topošai līgavai rotu kastē jau ir kādi gredzeni, un veikalā piemeklējiet gredzenu atbilstoša stila. Juvelierveikalos parasti strādā pieredzējuši speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar gredzenu piemeklēšanu. Noteikti nekautrējaties pajautāt padomu pārdevējam – konsultantam!

Varbūt tev patiks arī šis...