Šoreiz par lūpu palielināšanu

skaistas un pilnīgas lūpas

Mūsdienās lielas un pilnīgas lūpas ir viens no galvenajiem skaistuma standartiem. Gandrīz jebkura meitene gribētu sev “pufīgākas lūpas”, bet ne katrai tā ir paveicies. Daba nav dāvājusi tās visiem, taču pateicoties šodienas kosmetoloģijai formīgas lūpas var iegūt teju katra sieviete. To visu var panākt ar vienkāršu lūpu palielināšanu. Šajā rakstā mēs pastāstīsim, kas tā tāda ir un ko par to vajadzētu zināt.

Šodien lūpu palielināšanu ir iespējams veikt divos dažādos veidos – ar plastiskās ķirurģijas palīdzību vai izmantojot hialuronskābes filleru injekcijas. Pirmais variants būs vairāk piemērota gadījumos, kad ir jāizlabo lūpu asimetrija, traumas vai iedzimti lūpu defekti. Taču gadījumā, ja asimetrija nav liela vai vienkārši gribas lielākas lūpas, filleri būs īstais risinājums. 

Lupas filleru sastāvā ir hialuronskābe, kas ir dabiska viela, un parasti tā atrodas mūsu pašu ādā. Tās galvenais uzdevums ir aizpildīt tukšumus zem ādas, piepaceļot to. Tas pats notiek arī ar lūpām. Pēc filleru injekcijas telpa zem lūpu ādas ir apsildītāka un lūpas izskatās sulīgākas. Kā jau tik minēts, hialuronskābe tiek ievadīta ar injekcijas palīdzību. Injekciju veic arsts dermatologs vai plastiskais ķirurgs, izmantojot ļoti tievu adatu. Filleri tiek ievadīti vairākās vietās, veicot vairākus dūrienus. Procedūra neizraisa pārāk lielas sāpes un aizņem vien dažas minūtes. 

Uzreiz pēc procedūras arsts izmasē injekciju vietas, lai vienmērīgi izlīdzinātu fillerus. Pēc injekcijas uz lūpām var veidoties tūska un asins izplūdumi, kuri pazūd pēc pāris dienām. Pazūdot tūska arī var redzēt galēju lūpu palielināšanas rezultātu. 

Lūpu palielināšana ir ātra, mūsdienīga, nekaitīga un praktiski nesāpīga. Vien pāris mūsu un viena apmeklējuma laikā jebkurš cilvēks var iegūt skaistas un pilnīgas lupas, par kurām jau sen ir sapņojis.

Varbūt tev patiks arī šis...