Kā tikt vaļā no grumbām?

sieviete ar sejas grumbām

Gandrīz katrs cilvēks gribētu pēc iespējas ilgāk izskatīties jauns un skaists, bet realitāte pirmās vecuma pazīmes var parādīties pavisam negaidīti. Tiek uzskatīts, ka tas var notikt jau aptuveni 25 gadu vecumā. Taču tas nav iemesls ar to samierināties! Pateicoties mūsdienu zinātnes atklājumiem un dažādām tehnoloģijām, veselīga un jaunekliska āda ir iespējams jebkurā vecumā.

Šajā rakstā mēs (https://www.plasticsurgery.lv/lv/) padalīsimies ar vairākiem ieteikumiem, kā ilgāk izkatīties jaunam un ko darīt, ja āda jau ir sākusi novecot.

Ūdens un labs uzturs

Nevienam cilvēkam vairs nav noslēpums, ka “tu esi tas, ko tu ēd”. Šis teiciens ir dzirdēts daudz reižu, taču ne visi cilvēki to ievēro. Taču tas ir pierādīts fakts. Svaigi augļi un dārzeņi, sabalansēts uzturs un pietiekams ūdens daudzums ietekmē ne tikai mūsu labsajūtu, bet arī izskatu. Pareiza pārtika nodrošina pareizu vielmaiņu un palīdz mūsu ādai sintezēt nepieciešamu komponentu daudzumu, savukārt 1,5 – 2 litri ūdens dienā mitrina mūsu ādu un palīdz uzturēt tās elastību.

Atbilstoši kosmētiskie produkti

Lai sejas āda būtu veselīga, tā ir pienācīgi jākopj. Regulāri jālieto mitrinošs un barojošs krēms, īpašu uzmanību pievēršot zonai ap acīm. Svarīgi neaizmirst par acu zonu, jo tur grumbas parādās pirmām kārtām. Šodien ādas kopšanas līdzekļi ir pieejami dažādā cenu segmentā. Piemērotu ādas kosmētiku var sameklēt jebkurš.

Aizsardzība no saules

Saules stari ir viens no lielākajiem mūsdienās sastopamajiem kancerogēniem. UV starojums izraisa ādas saslimšanu, pastiprinātu pigmentāciju un pāragru novecošanu, tāpēc svarīgi, atrodoties saulē, lietot aizsargkrēmu ar augstu SPF faktoru.

Kosmētiskās injekcijas un plastiskās operācijas

Ādas novecošana ir process, kuru iespējams palēnināt, bet ne apstādināt. Gadījumos, kad jums jau parādījušās vecuma pazīmes – grumbas, maisi zem acīm vai nokarājusies āda, efektīvs un noturīgs risinājums ir botulīna, kolagēna vai hialuronskābes injekcijas. Injekcijas mitrina un izlīdzina ādu, garantējot 100% rezultātu. Injekcijas ir drošas un īpaši efektīvas. Ar izteiktām vecuma pazīmēm palīdzēs cīnīties kosmētiskās korekcijas. Operācija sniedz tūlītēju rezultātu un efekts saglabājas visa mūža garumā!

Varbūt tev patiks arī šis...